Ceny prací zahradníka - architekta

(Zahradnictví Rozmarínek 2018)

Oznámení ze dne 12.7.2018:

Velmi nás těší zájem o návrhy zahrad. V současně době jsme plně vytíženy a další zahrady můžeme konzultovat až začátkem září 2018. Zakázky na návrhy přijímáme, ale budeme se Vám věnovat později.

Oznámení ze dne 9.5.2018: Omlouváme se dalším zájemcům o realizace. Pro rok 2018 jsme plně vytíženi. Děkujeme za pochopení

 

Po první konzultaci lze orientačně sdělit cenu návrhu, nikoli cenu realizace zahrady. Návrh lze odevzdat ve stadiu studie, který nastiňuje vizi autora, ale není doladěn do detailů (počty rostlin, množství spotřebovaného materiálu apod.) Studie je možná pouze u menších celků (předzahrádka, suchá zídka..)

 

1. Orientační příklady:

 • Předzahrádka - od 2.580,
 • Menší zahrada (do 700 m2) -        4.300,- až   6.450,-
 • Střední zahrada (700 - 800m2) -  6.450,-  až   8.600,-
 • Velká zahrada ( > 900 m2 ) -       8.600,-  až 12.900,-
 • Rozsáhlé rekonstrukce veřejné zeleně, návrhy dětských hřišť a rozsáhlých školních pozemků >500 m2 13.000,-  až 20.000,- a více dle náročnosti práce a dokumentace.

 

Cena návrhu obsahuje:

 1. První konzultaci na místě u zákazníka. Pokud si přejete jen 1 konzultaci, sazba je 430,- Kč za hodinu (cena upravena dle zvýšení plateb na OSSZ a VZP). Pokud navážeme spolupráci a domluvíme se na návrhu, je 1. konzultace zdarma.
 2. Druhou konzultaci v zahradnictví nebo u zákazníka (dle domluvy). Představíme studii, vysvětlíme, proč jsme jednotlivé partie zahrady řešili daným způsobem. Dostanete barevný půdorys v měřítku a 3D pohledy na vaši novou okrasnou zahradu.
 3. Třetí konzultaci v zahradnictví. Seznámíte nás s připomínkami k návrhu. Společně najdeme podobu zahrady, která vám bude maximálně vyhovovat.
 4. Čtvrtá konzultace. Projednání návrhu zahrady doplněného o vaše připomínky dle naší společné dohody.
 5. Pokud bude rozsah dalších projektových prací přesahovat odhadnutou cenu návrhu, bude cena dalších prací řešena vzájemnou dohodou.
 6. Pátá konzultace v zahradnictví nebo na místě u zákazníka a představení konečné verze návrhu zahrady.

 

Návrh bývá obvykle odevzdán po 3-4 schůzkách. Při počtu konzultací 5 a více stoupá i cena návrhu.

 

Cena práce zahradníka - architekta se platí v hodinové sazbě 430,- Kč za hodinu (cena upravena dle zvýšení plateb na OSSZ a VZP). 

Cestovní náklady autem účtuji 8,- Kč/Km. V ceně je započítaný čas strávený na cestě.

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací