Představujeme: Ing. Václava Rozmarínová - majitelka firmy

Datum: 11. 10. 2017

Malý rozhovor s majitelku firmy Zahradnictví Rozmarínek.

Foto: Představujeme: Ing. Václava Rozmarínová - majitelka firmy

Co mě ovlivnilo při rozhodování stát se zahradnicí - architektkou:

Krásná příroda v okolí Petrávče (samé kopečky a balvany), maminka a její krásná, ale veliká zahrada. Dávné zájezdy s JZD Dolní Heřmanice na zemědělské a zahradnické výstavy. A určitě selská krev, která mi koluje v těle.

 

Co mi přináší radost v zahradnické profesi:

Když si s majiteli nové zahrady "kápneme do noty" a navrhování mi jde snadno "od ruky". Když na zahradě navrhnu krásný strom optimální velikosti a investorovi se to také líbí. Když mohu navrhnout různorodou a pestrou zahradu ve které se dobře žije všem živáčkům (ale krtky a hryzce ráda nemám).

 

Zaměření:

Soukromé zahrady, firemní areály, rekonstrukce zeleně v obcích, návrhy osázení hrobů, vegetačních nádob apod.

 

Profesní zkušenosti:

Návrhy areálů firem ve Velkém Meziříčí - průmyslová zóna VM (první firmou byl HW Garant dnes Nowaco), průmyslová zóna Velká Bíteš, soukromé zahrady a obce na Vysočině.

 

Moje vzdělání:

1995 - 1997 Ústav inženýrské pedagogiky, vysvědčení o pedagogické způsobilosti

1991 - 1996 MZLU v Brně, fakulta zahradnická v Lednici na Moravě

1986 - 1991 Gymnázium Velké Meziříčí

 

Jak mě vidí Nikol?:

Pozitivní, laskavá, milá a velmi pracovitá zahradní architektka, která se dokáže radovat z maličkostí, a když se někomu něco povede, nešetří na něm chválou. Dokáže navrhnout zahrady, které se pak majiteli stanou venkovním domovem. Snaží se každému vyjít vstříc i v obdobích, kdy je spoustu práce a není času nazbyt.

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací