Představujeme: Bc. Nikol Prudková - asistentka projekce

Datum: 20. 11. 2017

Rozhovor s mladou a nadějnou posilou našeho týmu.

Foto: Představujeme: Bc. Nikol Prudková - asistentka projekce

Vlastnosti, které mě vystihují:

láska k přírodě, obliba venkova, obliba trvalek, cestování, jízda na kole, návštěva zahrad a parků, studium zahraniční literatury týkající se oboru, sledování nových trendů v zahradní a krajinné architektuře.

 

Zaměření:

Přírodní zahrada, trvalkové záhony (extenzivní trvalkové záhony, podrostová společenstva,?), soukromá zahrada, inovace veřejné zeleně.

 

Profesní zkušenosti:

(Poprvé mě myšlenka, že bych mohla být zahradní architektkou, napadla ve 14 letech.) V 19 letech jsem nastoupila na Zahradnickou fakultu Mendelovy univerzity, obor Zahradní a krajinářská architektura, kde jsem získala bakalářský titul. Nyní studuji navazující magisterský obor Management zahradních a krajinných úprav. Během studia sbírám informace a zkušenosti nejen teoretické, ale i praktické.

 

Jak mě vidí šéfová:

Nikol je pracovitá milá a vzdělaná dáma která ví, co chce a jde si za tím. Dokáže vykouzlit krásné trvalkové záhony ale i větší zahradní celky. Má energii a sílu mládí, je mladou generací, co umí jazyky a registruje nové zahraniční trendy v zahradní architektuře.

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací