O nás

Jsme zahradnická firma z Velkého Meziříčí, která od roku 1999 působí na území okresu Žďár nad Sázavou a v blízkém okolí. Zabýváme se návrhy zahrad a veřejné zeleně, jejich realizací a údržbou.

Našimi zákazníky jsou soukromé osoby, firmy, obce. Mezi naše klienty patří například: obec Kozlov, Martinice, Radostín nad Oslavou,  Vlkov, Jabloňov, Dolní Heřmanice, Osové, Ostrov nad Oslavou, Horní Libochová a další. 

V roce 2017 jsme otevřeli nový areál v Petrávči, kde se nachází prodejní plocha - funguje jako klasické zahradnictví a součástí areálu jsou ukázkové zahrady. Najdete u nás:

  • Venkovskou zahradu
  • Lesní zahradu
  • Přírodní zahradu s jílovým jezírkem
  • Bílou zahradu
  • Bylinkovou zahradu
  • Stepní zahradu
  • Motýlí zahradu

 

 

Ing. Václava Rozmarínová - majitelka firmy

Ing. Václava RozmarínováCo mě ovlivnilo při rozhodování stát se zahradnicí - architektkou:

Krásná příroda v okolí Petrávče (samé kopečky a balvany), maminka a její krásná, ale veliká zahrada. Dávné zájezdy s JZD Dolní Heřmanice na zemědělské a zahradnické výstavy. A určitě selská krev, která mi koluje v těle.

 

Co mi přináší radost v zahradnické profesi:

Když si s majiteli nové zahrady "kápneme do noty" a navrhování mi jde snadno "od ruky". Když na zahradě navrhnu krásný strom optimální velikosti a investorovi se to také líbí. Když mohu navrhnout různorodou a pestrou zahradu ve které se dobře žije všem živáčkům (ale krtky a hryzce ráda nemám).

 

Zaměření:

Soukromé zahrady, firemní areály, rekonstrukce zeleně v obcích, návrhy osázení hrobů, vegetačních nádob apod.

 

Profesní zkušenosti:

Návrhy areálů firem ve Velkém Meziříčí - průmyslová zóna VM (první firmou byl HW Garant dnes Nowaco), průmyslová zóna Velká Bíteš, soukromé zahrady a obce na Vysočině.

 

Moje vzdělání:

1995 - 1997 Ústav inženýrské pedagogiky, vysvědčení o pedagogické způsobilosti

1991 - 1996 MZLU v Brně, fakulta zahradnická v Lednici na Moravě

1986 - 1991 Gymnázium Velké Meziříčí

 

Jak mě vidí Nikol?:

Pozitivní, laskavá, milá a velmi pracovitá zahradní architektka, která se dokáže radovat z maličkostí, a když se někomu něco povede, nešetří na něm chválou. Dokáže navrhnout zahrady, které se pak majiteli stanou venkovním domovem. Snaží se každému vyjít vstříc i v obdobích, kdy je spoustu práce a není času nazbyt.

 

 

 

Petr Rozmarín - majitel firmy PEROZ

Co mě dokáže nabít energií:

Čerstvý vzduch, dobrý kolektiv, výsledek práce a spokojený zákazník.

Co mi vadí:

Necitlivost k přírodě, kácení zdravých, vzrostlých stromů, lidská hloupost.

 

 

Bc. Nikol Prudková - asistentka projekce

Vlastnosti, které mě vystihují:Bc. Nikol Prudková

láska k přírodě, obliba venkova, obliba trvalek, cestování, jízda na kole, návštěva zahrad a parků, studium zahraniční literatury týkající se oboru, sledování nových trendů v zahradní a krajinné architektuře.

 

Zaměření:

Přírodní zahrada, trvalkové záhony (extenzivní trvalkové záhony, podrostová společenstva,…), soukromá zahrada, inovace veřejné zeleně.

 

Profesní zkušenosti:

(Poprvé mě myšlenka, že bych mohla být zahradní architektkou, napadla ve 14 letech.) V 19 letech jsem nastoupila na Zahradnickou fakultu Mendelovy univerzity, obor Zahradní a krajinářská architektura, kde jsem získala bakalářský titul. Nyní studuji navazující magisterský obor Management zahradních a krajinných úprav. Během studia sbírám informace a zkušenosti nejen teoretické, ale i praktické.

 

Jak mě vidí šéfová:

Nikol je pracovitá milá a vzdělaná dáma která ví, co chce a jde si za tím. Dokáže vykouzlit krásné trvalkové záhony ale i větší zahradní celky. Má energii a sílu mládí, je mladou generací, co umí jazyky a registruje nové zahraniční trendy v zahradní architektuře.

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací